Philips 47PFL5008K/12
999,00
Out of stock
SKU: Cena za kos. Category:
Loading...
Loading...
Description
Philips 47PFL5008K/12
Podprta ločljivost zaslona
•Računalniški vhodi: do 1920×1080 pri 60 Hz
•Video vhodi: 24, 25, 30, 50, 60 Hz, do 1920x1080p
Sprejemnik/sprejem/prenos
•Digitalni televizor: DVB-C MPEG2*, DVB-C MPEG4*, DVB-T MPEG2*, DVB-T MPEG4*
•Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
Ambilight
•Različica Ambilight: 2-stransko
•Osvetlitev okolice – funkcije: Prilagoditev barvi stene, Način osvetlitve za salonsko vzdušje
Slika/zaslon
•Zaslon: LED Full HD
•Diagonalna velikost zaslona: 47 palec / 119 cm
•Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 točk
•Razmerje stranic: 16:9
•Svetlost: 400 cd/m²
•Dinamični kontrast zaslona: 500.000:1
•Izboljšava slike: Pixel Precise HD, 300Hz Perfect Motion Rate, Micro Dimming
Aplikacije Smart TV
•Interaktivni televizor: HbbTV*
•Social TV: Facebook, Skype, Twitter
•Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
Zvok
•Izhodna moč (RMS): 20 W
Povezljivost
•Število priključkov HDMI: 3
•Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
•Število priključkov SCART (RGB/CVBS): 1
•Število priključkov USB: 2
•Brezžične povezave: Vgrajen vmesnik Wi-Fi 11n
•Značilnosti tehnologije HDMI: 3D, zvočni povratni kanal (ARC)
Večpredstavnostne aplikacije
•Glasbeni formati: AAC, MP3, WMA (v2 do v9.2)
•Slikovni formati: JPEG
Priročnost
•Program: Funkcija Pause TV, Snemanje na USB*
•Enostavna uporaba: Gumb za vrnitev na začetek, Navodila na zaslonu
•Indikator jakosti signala
•Teletekst: 1000-stranski Smart Text
•Aplikacija MyRemote*: Upravljanje, Snemanje na MyRemote, Preprosto delite, TV-vodnik
Pribor
•Izbirna dodatna oprema: TV-kamera Philips PTA317, 3D-očala PTA417, Komplet 3D-očal PTA436 za igre
Napajanje
•Omrežno napajanje: 220–240 V AC, 50/60 Hz
•Temperatura okolja: 5 °C do 35 °C
•Razred na energetski oznaki: A++
•Moč na energetski oznaki EU: 47 W
•Letna poraba energije: 65 kWh
•Poraba energije v stanju pripravljenosti: < 0,15 W
Dimenzije
•Dimenzije škatle (Š x V x G): 1170 x 770 x 133 mm
•Dimenzije naprave (Š x V x G): 1070 x 640 x 34,4 mm
•Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1070 x 702 x 225 mm
•Teža izdelka: 15,1 kg
•Teža izdelka (s stojalom): 16,6 kg
•Združljiv stenski nosilec: 400 x 400 mm